سايت خصوصي سرورهاي يوروکم
صفحه 44 از 68 نخستنخست ... 344142434445464754 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 676

موضوع: کلوپ هواداران باشگاه بارسلونـــا (4)

مدير ارشد انجمن بازی های رایانه ای , مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199
    5,470 مرتبه سپاس در3,952 پست

پیش فرض کلوپ هواداران باشگاه بارسلونـــا (4)

با سلام به همه طرفداران تیم فوتبال باشگاه بارسلونا

به توجه به 100 صفحه ای شدن تاپیک قبل از این پس اخبار این تیم

در این تاپیک قرار میگیرد.جا دارد از همه دوستان و مدیران زحمت کش که در امر اطلاع رسانی

کوشا بوده و تاپیک رو به 100 صفحه رسانده تشکر و قدردانی کنم.

رتبه جهانی:
    3

رتبه اروپا:
    2

نام کامل:
    باشگاه فوتبال بارسلونا

لقب:
    آبی و اناری‌ ها ، مردان کاتالان

شهر:
    بارسلون

کشور:
    اسپانیا

سال تاسیس:
    1899

مالک:
    اعضای رسمی باشگاه

مدیرعامل:
    جوزپ ماریا بارتومئو

سرمربی:
    لوییز انریکه

کاپیتان:
    آندرس اینیستا

وب سایت رسمی:
    www.fcbarcelona.com

بهترین گلزن:
    لیونل مسی (400)

بیشترین بازی:

ژاوی هرناندز (750)
    سپاس توسط:
    behnam34

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

سوارز و نیمار، زیر سایه اوج گیری مسی

هرچقدر سوارز و نیمار، فصل گذشته در چنین مقطعی با گل های خود جور غیبت دو ماهه مسی را کشیده بودند، در فصل جاری با افت گلزنی محسوسی روبه رو شده اند. افتی که به خصوص در نیمار بسیار چشمگیر است.

به گزارش "ورزش سه"، آمار گلزنی سه مهاجم مطرح دنیا یعنی لیونل مسی، لوییس سوارز و نیمار نسب به فصل گذشته کاهش چشمگیری نداشته است. مهاجمان بارسلونا سال گذشته تا هفته هفدهم لالیگا و پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۴۸ گل به ثمر رساندند اما در این فصل ۴۳ گل را وارد دروازه حریفان کردند.

این بحران به مسی مربوط نمی‌شود. او توانست از یازده گل آمار خود را به ۲۳ گل برساند (مهاجم آرژانتینی سال گذشته دو ماه به علت آسیب دیدگی در میادین حضور نداشت) اما آمار گلزنی نیمار و سوارس کاهش یافته است. این دو بازیکن نسبت به فصل گذشته ۱۷ گل کمتر به ثمر رساندند.

آمار مهاجم برزیلی از سوارز بدتر است. نیمار افت شدیدی نسبت به سال پیش داشته است. او سال گذشته ۱۶ گل به ثمر رساند (۱۴ گل در لالیگا و دو گل در لیگ قهرمانان) اما در این فصل تنها ۶ بار موفق به گلزنی شده است. سوارز در شرایط بهتری قرار دارد ولی نسبت به قبل افت کرده است. مهاجم اروگوئه‌ای تا هفته هفدهم ۱۶ گل به ثمر رساند و در مرحله گروهی لیگ قهرمانان پنج گل زد اما مجموع گل‌های او در فصل جاری به ۱۴ می‌رسد.

سال گذشته ۳۳.۳ درصد گل‌های MSN به نیمار و ۱۳.۹ درصد به سوارز اختصاص داشت (۴۳.۷۵ درصد گل‌ها توسط دو مهاجم اروگوئه‌ای و برزیلی به ثمر رسید) ولی این آمار امسال به ۳۲.۵۵ درصد رسید.
    در مقابل سال گذشته ۲۲.۹۱ درصد گل‌ها به مسی اختصاص داشت که فصل جاری به ۵۳.۴۳ درصد رسید. درست است که این اختلاف به خاطر دوری دو ماهه مسی از میادین بوده است اما افت مهاجم برزیلی و اروگوئه‌ای آشکار است. بارسلونا اگر می‌خواهد در لالیگا و لیگ قهرمانان موفق باشد نیاز به گلزنی دو مهاجم خود دارد، ۱۷ گل کمتر نسبت به فصل گذشته اختلاف زیادی است.
    سپاس توسط:
    behnam34

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

بارسلونا 3-1 بیلبائو؛ رستگاری با MSN

بارسلونا با پیروزی 3-1 در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری مقابل بیلبائو، توانست به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان لوئیس انریکه که در دیدار رفت با نتیجه 2-1 مغلوب حریف شده بودند، در دیدار امشب توانستند به لطف درخشش مثلث خط حمله شان، به پیروزی برسند و راهی مرحله بعد شوند.

همانطور که انتظار می رفت بازی با برتری بارسا آغاز شد و بازیکنان این تیم از همان دقایق ابتدایی به دنبال باز کردن دروازه حریف بودند اما دفاع فشرده و منسجم تیم میهمان، مانع از ایجاد موقعیت می شد. در مقابل بازیکنان بیلبائو هم از فرصتی برای خطرساز شدن روی دروازه بارسا استفاده می کردند.

در دقیقه 27، سرانجام روی همکاری نیمار و سوارز، بارسا به گل رسید اما کمک داور به اشتباه این گل را نپذیرفت.

برتری بارسا ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 35، این تیم بالاخره به گل اول رسید. روی سماجت مسی، توپ در سمت راست محوطه جریمه به نیمار رسید و ارسال دیدنی او را سوارز با یک ضربه والی تماشایی، به گل تبدیل کرد.

برتری بارسا بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم به دنبال زدن گل دوم در همان نیمه اول بودند اما این اتفاق رخ نداد و این نیمه با همین یک گل به پایان رسید.

بارسا نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و تنها سه دقیقه از این نیمه سپری شده بود که به گل دوم رسید. حرکت خوب نیمار در گوشه محوطه جریمه بیلبائو با خطای مدافع حریف همراه شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. خود نیمار پشت ضربه قرار گرفت و حساب کار را 2-0 کرد.

اما این نتیجه تنها 3 دقیقه پایدار بود و بیلبائو در دقیقه 51 یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی یک ارسال دیدنی به محوطه جریمه بارسا بود که سابوریت با ضربه سر کار را تمام کرد.

بعد از این گل بار دیگر بازیکنان بارسا توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات زیادی روی دروازه حریف ترتیب دادند تا اینکه در دقیقه 78 به گل سوم رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که مسی با ضربه ای تماشایی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

در دقایق باقی مانده باز هم این بازیکنان میزبان بودند که حملات خطرناک تری روی دروازه حریف داشتند و چند بار تا آستانه زدن گل چهارم پیش رفتند اما در زدن ضربه آخر توفیقی نداشتند و به این ترتیب، بازی با پیروزی 3-1 بارسا و برتری 4-3 این تیم در مجموع دو دیدار به پایان رسید.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

رکورد جدید لیونل مسی در بارسا (عکس)

لیونل مسی با گل کردن یک ضربه ایستگاهی دیگر برای بارسا تعداد گل های خود برای آبی اناری ها از روی ضربات کاشته را به 26 رساند و رکورددار شد.

به گزارش "ورزش سه"، مسی امشب در بازی برگشت دور یک هشتم نهایی کوپا دل ری، با کاشته دقیقه 77 خود که به گل تبدیل کرد، توانست بارسلونا را به گل سوم رسانده و باعث صعود آبی اناری ها به یک چهارم نهایی شود.

نکته جالب توجه، هت تریک مسی در گل کردن ضربات کاشته بود. او در دو بازی قبلی بارسا (بازی رفت برابر بیلبائو و نیز برابر ویارئال) نیز بدین طریق گلزنی کرده بود.
    بدین ترتیب مسی از رکورد رونالد کومان پیشی گرفت و حالا خود به تنهایی رکورددار گلزنی از روی ضربات ایستگاهی در بارسلونا است.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

انریکه: امیدوارم روند پیروزی شروع شده باشد

لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا ابراز امیدواری کرد که پیروزی شب گذشته تیمش در دیدار کوپا دل ری مقابل اتلتیک بیلبائو و صعود آنها به دور یک چهارم نهایی، زمینه ساز پیروزی های بیشتر در چند هفته پیش رو باشد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا در دیدار رفت با نتیجه 2-1 شکست خورد و سپس در بازی بعد مقابل ویارئال با نتیجه 1-1 متوقف شد. با این حال شب گذشته بارسا موفق شد با درخشش MSN که شب گذشته سیصدمین گل این مثلث به ثبت رسید، 3-1 پیروز میدان شود.

انریکه در این رابطه گفت:" از سطح عملکرد تیم که توسط بازیکنان به نمایش گذاشته شد بسیار راضی هستم. ما با اختلاف تیم برتر زمین بودیم. به خوبی بازی را هدایت کردیم، حریف روی تک موقعیتش به گل رسید ولی بازیکنان من می‌دانستند چطور آرامش را حفظ کرده و شروعی دوباره داشته باشند. وقتی به هواداران نیاز داشتیم، از ما حمایت کردند. حالا باید این پیروزی ها را ادامه دار کنیم تا اعتماد به نفسمان بالا برود."

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

مسی در هر بازی نشان می‌دهد که بهترین است

لوئیس سوارز، مهاجم بارسلونا پس از پیروزی 3-1 تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو و صعود به دور یک چهارم کوپا دل ری مدعی شد که مسی در هر بازی نشان می‌دهد که بهترین است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا در دیدار رفت با نتیجه 2-1 شکست خورده بود. شاگردان انریکه شب گذشته با گل‌های سوارز، نیمار و مسی موفق شدند 3-1 حریف را شکست دهند و در مجموع با برتری 4-3 به فینال صعود کنند. پس از بازی لوئیس سوارز به تمجید از مسی و عملکردش پرداخت.

او گفت:" او در موقع نیاز آنطور که باید هست. او بهترین بازیکن جهان است و این را در هر بازی نشان می‌دهد. همیشه ما را با چیز جدیدی سورپرایز می‌کند. این پیروزی همه چیز را عوض می‌کند. پیروزی چیزی بود که به دنبالش بودیم و نیاز داشتیم. مطمئن بودیم که اگر خوب کار کنیم، نتیجه خواهیم گرفت."

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

رونالدینیو: به لیونل مسی گفتم از فوتبال لذت ببر

رونالدینیو، ستاره برزیلی و سابق بارسا در مورد مشاوره خود به مسی و بزرگترین دستاورد خود با لباس بارسا صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدینیو در فصل 2003 به کاتالان ها ملحق شد و معمار موفقیت های بارسا در ابتدای هزاره جدید بود. او 2 سال لقب بهترین بازیکن جهان را از آن خود کرد و عامل اصلی سلطه بارسا بر اروپا بعد از 13 سال لقب گرفت.

رونالدینیو گفت: "شنیده بودم که در تیم جوانان بارسا، بازیکنی با شماره 10 به میدان می رود که هم شبیه من بازی می کند و از لحاظ فیزیکی نیز شرایطی مشابه من دارد.

پس من و هم تیمی هایم برای تماشای بازی ها او به تمرینات تیم جوانان رفتیم و همان جا متوجه شدم که او فراتر از یک بازیکن معمولی خواهد شد زیرا سبک بازی متفاوتی از خود ارائه می داد.

پس به کادر فنی گفتم که از مسی بخواهند برای حضور در تمرینات تیم بزرگسالان به ما ملحق شود. زمانی که مسی به تمرینات بیاید، همان طور که بازیکنان برزیلی در مورد رونالدینیو صحبت می کنند، جوانان بارسا نیز درباره لیونل مسی حرف خواهند زد.

اما من از شما می خواهم تا از طرف من نصیحتی به او داشته باشید. او باید سعی کند با شادی و آزادانه فوتبال بازی کند و از بازی کردن لذت ببرد".

رونالدینیو در مورد بزرگترین دستاورد خود در بارسا گفت: "زمانی که به بارسلونا پیوستم، رئال مادرید قدرت اول اسپانیا بود اما ما موفق شدیم بارسلونا را تبدیل به قدرت اول اسپانیا و اروپا کنیم و دیگر همه بازیکنان آرزو داشتند به بارسا ملحق شوند".

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

گلزنی نیمار بعد از حدود 1000 دقیقه (عکس)

نیمار، ستاره برزیلی بارسلونا دیشب و در جریان دیدار برابر بیلبائو، بعد از 1038 دقیقه موفق شد با لباس بارسلونا گلزنی کند.

به گزارش "ورزش سه"، نیمار برزیلی که در هفته های اخیر بارها مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته بود، دیشب نمایش درخشانی از خود ارائه داد و یکی از عوامل اصلی صعود بلوگرانا به مرحله بعد لقب گرفت.

نیمار در نیمه اول پاس گلی کاملا صحیح برای سوارز ارسال کرد که به اشتباه توسط کمک داور آفساید اعلام شد. اما با شروع نیمه دوم، وی موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه بیلبائو را باز کند تا طلسم گل نزدن طولانی وی شکسته شود.

آخرین بار و در دیدار برابر منچسترسیتی در لیگ قهرمانان در تاریخ 19 اکتبر، نیمار برای بارسا گلزنی کرده بود و حالا با احتساب گل دیشب، او مجموعا 7 گل در تمامی رقابت ها برای کاتالان ها در فصل جاری به ثمر رسانده است.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

حمایت همه جانبه نوکمپ از جرارد پیکه

برخلاف کادر فنی و مسئولان بارسلونا، هواداران این تیم در دیدار دیشب برابر بیلبائو حمایتی تمام قد از جرارد پیکه انجام دادند.

به گزارش "ورزش سه"، در هفته های اخیر بازیکنان بارسلونا خصوصا جرارد پیکه اعتراضات زیادی به اشتباهات متوالی داوری علیه بارسلونا داشتند و حتی کمیته انضباطی اسپانیا خبر از احتمال محرومیت در مورد جرارد پیکه داده بود زیرا این مدافع 30 ساله، جریان داوری حاکم بر لالیگا را به نفع رئال مادرید خوانده بود.

اما بر خلاف نظر پیکه، مسئولان بارسلونا و خصوصا لوییس انریکه در هفته های اخیر نظری مغایر با پیکه داشتند و اخبار حاکی از آن بود که تماس هایی با پیکه برقرار شده که به صحبت های خود علیه داوران پایان دهد.

اما دیشب و در جریان دیدار برابر بیلبائو، هواداران بارسا به حمایت همه جانبه از جرارد پیکه پرداختند و از ریاست کمیته داوران خواستند تا از سمت خود استعفا دهد. این اعتراضات زمانیکه در اواسط نیمه اول، گل صحیح سواز به اشتباه آفساید اعلام شد به اوج رسید و هواداران با سوت های کر کننده به داوری های هفته های اخیر واکنش نشان دادند.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

آمار حکم به صعود بارسلونا به فینال می دهد

بارسلونا دیشب موفق شد با ارائه نمایشی امیدوار کننده، با 3 گل از سد بیلبائو گذر کند و به مرحله بعدی کوپا دل ری صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، اما آمار نشان می دهد که در طول تاریخ، هر زمانی بارسلونا موفق شد از سد اتلتیک بیلبائو گذر کند، در همان سال به فینال مسابقات جام حذفی اسپانیا نیز رسیده است.

اولین بار در سال 1950 این اتفاق رخ داد و بعد از بارسا در مراحل مختلف و در سالهای 1954، 1966، 1971، 1981، 1983، 1986، 1990، 2010 و 2015 نیز با تیم ایالت باسک روبه رو شده و با حذف این تیم، در نهایت به فینال مسابقات صعود کرده است.

بارسلونا تا به حال در 24 فصل کوپا دل ری که شامل 8 دیدار فینال است، با بیلبائو رو به رو شده است که این مسئله نشان از رقابت دیرینه اولین و دومین تیم پرافتخار این مسابقات دارد.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

تایمز: بارسلونا به دنبال جذب لالانا

روزنامه تایمز مدعی شد که باشگاه بارسلونا، آدام لالانا، هافبک لیورپول را زیر نظر دارد ولی در راه جذب او باید یوونتوس و پاری سن ژرمن را شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، دو سال از قرارداد هافبک 28 ساله انگلیسی با لیورپول باقی مانده است ولی در صورتی که تیم کلوپ نتواند به چمپیونزلیگ صعود کند، این تیم را ترک خواهد کرد. لالانا تحت هدایت کلوپ عملکرد بسیار خوبی داشته و موفق شده 7 گل در 18 بازی به ثمر برساند و در حضور تیمش در رده دوم، نقش بسزایی داشته است.

بارسلونا پیشتر به دنبال جذب فیلیپ کوتینیو، دیگر ستاره لیورپول بود ولی در صورتی که در جذب هافبک برزیلی ناموفق باشد، تمرکزش را روی لالانا خواهد گذاشت.

صفحه 44 از 68 نخستنخست ... 344142434445464754 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)