سايت خصوصي سرورهاي يوروکم
صفحه 68 از 72 نخستنخست ... 185865666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 712

موضوع: انجمن هواداران آرسنـــــال (2)

مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    none
    تيم ايراني مورد علاقه
    none
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    1,944
    4,466 مرتبه سپاس در2,822 پست

Ball 1 Anim انجمن هواداران آرسنـــــال (2)

با توجه به 100 صفحه ای شدن تایپیک قبل, از این پس اخبار مربوط به این باشگاه را در اینجا قرار بدهید و دوستان میتوانند در این تاپیک درباره باشگاه آرسنال به بحث و گفتگو بپردازند.

فشردن دکمه تشکر نشانه شخصیت شما و نزدن ان ....

چوبخت عرب بر عجم تیره گشت __همه روز ایرانیان تیره گشت

ز شیر شتر خوردن و سوسمار__عرب را بجائی رسیده است کار

دریغ است ایران که ویران شود__کنام پلنگان و شیران شود
    2 سپاس توسط:
    AREZOO200,hojjat_hd

مدير ارشد انجمن بازی های رایانه ای , مدیر تالار ورزش
    سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199
    5,470 مرتبه سپاس در3,952 پست

توضیح دلایل عدم موفقیت آرسنال از زبان نصری

سمیر نصری، هافبک سابق آرسنال به توضیح دلایل عدم موفقیت توپچی ها در کسب جام در سال های اخیر پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، هافبک فرانسوی 4 فصل در آرسنال بازی کرد؛ سپس راهی منچستر سیتی شد. او در مدت زمان حضورش در سیتی دو قهرمانی لیگ برتر کسب کرد ولی آرسنال بیش از 11 سال است که نتوانسته قهرمان لیگ برتر شود و حال نصری به توضیح دلایل این موضوع پرداخت.

او گفت:" نمی‌دانم. نمی‌دانم چرا آنها در کورس قهرمانی نیستند. این موضوع را هم باید در نظر بگیریم که در زمانی که من در آرسنال بودم، ما در شرایط برابری با چلسی و یونایتد نمی‌جنگیدیم. آرسنال در حال ساخت ورزشگاه امیریتس بود؛ بنابراین باید برای آنجا هزینه می‌کرد. روسای باشگاه همیشه دوست دارند از لحاظ اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشند و نمی‌خواهند زیر بار قرض بروند. از وقتی تیم را ترک کردم، آنها دو قهرمانی به دست آورده اند. این جام ها هم بالاخره جام محسوب می‌شوند و باید به نیکی از آنها یاد کنیم."

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

اوزیل: از زندگی در لندن لذت می برم

مسوت اوزیل، هافبک آلمانی آرسنال تاکید کرد که از زندگی کردن در شهر لندن احساس خوبی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه تنها 18 ماه تا پایان قرارداد اوزیل باقی مانده، در ماه های اخیر شایعات زیادی در مورد جدایی او از جمع توپچی ها شنیده شده است.

زندگی در لندن: "انگار تازه از ابتدای فصل قبل به آرسنال ملحق شدم. روزهای زیادی از مدت زمان حضورم در آرسنال به خاطر مصدومیت سپری شد و حالا از زندگی کردن در لندن لذت می برم".

انتخاب به عنوان مرد سال آلمان: "به عنوان یکی از بازیکنان باتجربه تیم سعی می کنم همیشه بازیکنان جوان تر را نصیحت کنم. گرچه من بیشترین بازیکنی نیستم که در زمین صحبت می کنم اما صدای من همیشه شنیده می شود. درسالهای اخیر، تغییرات زیادی در زندگی من به عنوان مثال در رژیم غذایی و تمرینات حاصل شده است که این موضوع باعث شده تا بعد از بازی ها زودتر خودم را بازیابی کرده و کمتر مصدوم شوم".

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

درخواست سیاستمدار انگلیسی از اوزیل

جرمی کوربن، سیاسمتدار انگلیسی از مسوت اوزیل خواهش کرد تا با کاهش مبلغ قرارداد در آرسنال باقی بماند.

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به اینکه تنها 18 ماه از قرارداد اوزیل باقی مانده، اخبار زیادی در مورد جدایی او به گوش می رسد. در حال حاضر دستمزد اوزیل هفته ای 140 هزار پوند است و به نظر او درخواست دستمزدی معادل هفته ای 290 هزار پوند را داشته است.

جرمی کوربن گفت: "از نظر من اوزیل ارزش فراوانی دارد و امیدوارم در لندن باقی بماند. علاقمندم برای نمایش خوب اوزیل و کیفیت بالایی که دارد از او تشکر کنم. اوزیل بازیکنی دوست داشتنی است که در باشگاه بزرگی مانند آرسنال بازی می کند".

اوزیل امروز برای پنجمین بار از سوی هواداران فوتبال در آلمان به عنوان بهترین بازیکن این کشور انتخاب شد.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

ونگر: کورس قهرمانی لیگ برتر بی سابقه است

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، از روند اتفاقات در کورس قهرمانی این فصل لیگ برتر ابراز شگفتی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که چلسی با 7 امتیاز برتری نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده اش در صدر جدول قرار دارد، حتی منچستریونایتد، تیم ششم جدول هم هنوز شانس قهرمانی دارد. در پایان هفته بیست و یکم، فاصله چلسی و یونایتد، 12 امتیاز است.

ونگر که تیمش در رتبه چهارم قرار دارد، تاکید کرد چنین کورسی برای قهرمانی در لیگ برتر را در مدت حضورش در این لیگ به یاد ندارد.

او به خبرنگاران گفت:" این اولین بار در 20 سال اخیر است که در این مقطع از فصل، 6 تیم در کورس قرار دارند. چلسی فاصله زیادی با بقیه دارد زیرا واقعا خوب کار کرده اند.

به تیم های همسایه در جدول نگاه می کنید و می بینید هیچ تیمی امتیاز از دست نمی دهد. این به داشتن ثبات مربوط است. اینکه روی بازی هایتان تمرکز داشته باشید و کنترلتان را از دست ندهید.

تا مدتی دیگر بازی های اروپایی شروع می شود، جام حذفی هم هست و بازی های بزرگ. چه کسی در بالای جدول می ماند؟ صادقانه بگویم، کسی نمی داند."

آرسنال این هفته موفق شد مقابل سوانسی به پیروزی 4-0 برسد و در دیدار بعدی با برنلی روبرو خواهد شد.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

احتمال پیوستن سانچس به بایرن وجود دارد

تیری هانری، اسطوره آرسنال مدعی شد که احتمال جدایی الکسیس سانچس از این تیم و پیوستنش به بایرن مونیخ وجود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم شیلیایی با درخشش فوق العاده ای که از زمان پیوستنش به آرسنال داشته به چهره ای محبوب در این تیم تبدیل شده ولی هنوز مذاکره ای برای تمدید قرارداد انجام نداده است. هانری که دوست دارد الکسیس در آرسنال ماندنی شود، از خطر انتقالش به بایرن هشدار داد.

او گفت:" دوست دارم او قراردادش را تمدید کند، همه دوست دارند او را به خدمت بگیرند. این شرایط برای باشگاه ها کمی حساس است. برای همین است که باید افرادی حضور داشته باشند که بتوانند این شرایط را حل کنند. ولی به عنوان یک هوادار آرسنال، دوست دارم الکسیس بماند زیرا به نفع آینده باشگاه است. همینطور مسوت اوزیل.

اگر روزی الکسیس برود، احتمالا مقصدش بایرن مونیخ یا پاری سن ژرمن خواهد بود. شاید به دوستش ویدال در بایرن بپیوندد. بنابراین باید ببینیم چطور خواهد شد. ولی الکسیس، بمان و به حرف کسی گوش نکن."

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

قرار نیست هر هفته ناجی آرسنال باشم

اولیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی آرسنال ابراز امیدواری کرد که شرایط توپچی ها در بازی های بعدی به شکلی باشد که کار به لحظات پایانی نکشد.

به گزارش "ورزش سه"، اولیویه ژیرو در هفته های اخیر بارها با گلزنی در دقایق پایانی تیمش را نجات داده است.

اولیویه ژیرو گفت: "زمانی که یک مهاجم این زمان را دارد که توانایی های خود را در زمین به اثبات برساند، شرایط برای درخشش او مهیا می شود و من علاقمندم که این روند تاثیرگذاری در هفته های آتی نیز ادامه داشته باشد.

همیشه تلاش من بر آن بوده تا نیروی مضاعفی به تیم تزریق کنم و خوشحالم که در هفته های اخیر گل های مهم و تاثیرگذاری خصوصا در دقایق پایانی به ثمر رسانده ام.

اما همانطور که در گذشته نیز گفته ام، بهتر است که بازی های بعدی از ابتدا نمایش قدرتمندانه ای در زمین ارائه بدهم زیرا قرار نیست هر هفته من قادر به گلزنی در دقایق پایانی باشم".

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

ونگر: نیازی به پایت نداریم

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال مدعی شد که تیمش نیازی به جذب دیمیتری پایت، هافبک وستهام ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، پایت به دنبال جدایی از باشگاهش است و به وستهام فشار آورده تا با جدایی او موافقت کند و تیم مارسی اشنس اول جذب اوست. ونگر به تمجید از پایت پرداخت ولی مدعی شد که نیازی به جذب او نیست.

سرمربی فرانسوی گفت:" انتظار می‌رود که با بازگشت ولبک نقل و انتقالات آرامی داشته باشیم.ما تیم قدرتمندی هستیم، بازیکنان خوبی در تیم هستیم که می‌توانند به تیم اضافه شوند. در مجموع انتظار ندارم خرید خاصی رخ دهد. به پایت نیازی نداریم زیرا بازیکنان خلاق زیادی در تیم ما هستند. پایت بازیکن خوبی است ولی در محدوده ای نیست که ما در آن به دنبال بازیکن هستیم."

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

ونگر: به مقطع سرنوشت سازی رسیده ایم

در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، یکشنبه آرسنال در ورزشگاه امیریتس، میزبان برنلی خواهد بود. توپچی‌ها اکنون 8 امتیاز با چلسی صدرنشین فاصله داشته و در مقام چهارم جدول قرار دارند.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال فصل را خوب شروع نکرد اما در یک مقطع با کسب بردهای متوالی توانست به صدر جدول نزدیک شود. حتی گمان می رفت این تیم چلسی را نیز از صدر به زیر بکشد اما چند نتیجه ضعیف باعث تنزل دوباره آرسنال شد.

توپچی ها که این هفته توانستند سوانسی را با 4 گل شکست دهند، حالا باید به مصاف برنلی بروند.

آرسن ونگر پیش از این جدال گفت:« از این پس همه بازی‌ها مهم بوده و باید با تمرکز بسیار به استقبال شان رفت. ماه های سرنوشت‌ساز آغاز شده و به مقطع حقیقی فصل رسیده ایم. به همین دلیل است که تمام بازی‌ها را مهم می‌دانم. برای موفقیت باید در بازی های به ظاهر کم اهمیت نیز نتیجه گرفت.
    برنلی جزو 10 تیم برتر لیگ و تیمی بسیار خوب است. آنها در خانه خود همه تیم ها را برده اند. جدال بزرگی است و باید خود را آماده کنیم.»

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

پیروزی دراماتیک آرسنال برابر برنلی در دقیقه 97

پنالتی دقیقه 97 الکسیس سانچس باعث شد تا در هفته ناکامی مدعیان، آرسنال به یک پیروزی ارزشمند برابر برنلی دست پیدا کند.

به گزارش "ورزش سه"، بازی در شرایطی آغاز شد که با توجه به نتایج دیگر مدعیان، آرسنال موقعیت خوبی برای بهبود وضعیت خود در جدول داشت.

توپچی ها بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه 7 می توانستند روی همکاری سانچس و اولیویه ژیرو به گل برسند که دفاع برنلی مانع این اتفاق شد. دقایقی بعد برنلی با ضربه بارنز دروازه آرسنال را تهدید کرد که پتر چک موفق شد دروازه تیمش را نجات دهد.

در دقیقه 31 و با همکاری دیدنی بازیکنان آرسنال، اوزیل درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما ضربه او در آخرین لحظه به مدافعان برنلی برخورد کرد تا بهترین موقعیت آرسنال از دست برود.

در دقیقه 43 سانچس در آستانه گلزنی قرار داشت اما ضربه او با اختلاف زیادی به بیرون رفت تا نیمه اول علیرغم مالکیت توپ و میدان برای آرسنال با تساوی بدون گل به پایان برسد.

آرسنال نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و سانچس در دقیقه 50 باز هم موقعیت خوبی درون محوطه به دست آورد که ضربه او با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

دقایقی بعد، گری توسط شکوردان مصطفی در صحنه ای مشکوک متوقف شد که داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

اما فشار توپچی ها بالاخره جواب داد و این تیم در دقیقه 60 به گل رسید. با ارسال مسوت اوزیل از روی نقطه کرنر، این شکوردان مصطفی بود که موفق شد با ضربه سر دروازه برنلی را باز کند تا آرسنال با یک گل از حریف پیش افتد.

دقایقی بعد، گرانیت ژاکا، هافبک سوییسی آرسنال به خاطر تکل خطرناک روی دفور از سوی داور مسابقه اخراج شد تا آرسنال 35 دقیقه 10 نفره بازی کند.

در ادامه، برنلی تلاش زیادی برای جبران گل خورده داشت اما علیرغم افزایش مالکیت توپ، در خلق موقعیت جدی ناتوان بود. آرسنال نیز با میدان داری به دنبال حفظ تک گل خود بود.

اما در دقیقه 92، کوکولین یک ضربه پنالتی را تقدیم به برنلی کرد که آندره گری آن را تبدیل به گل کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 97 این بار آرسنال صاحب یک ضربه پنالتی شد تا الکسیس سانچس گل پیروزی بخش آرسنال را در ثانیه های پایانی به ثمر برساند.

سيم کارت
    0935
    گوشي/تبلت من
    Sony Xperia Z
    تيم ايراني مورد علاقه
    Persepolis
    تيم خارجي مورد علاقه
    Barcelona
    سپاس
    8,199

آرسن ونگر و درگیری با داور چهارم (عکس)

به نظر می رسد آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال داور چهارم دیدار امروز تیمش برابر برنلی را هل داده است.

به گزارش "ورزش سه"، عصر امروز توپچی ها در دیدار دراماتیک و با گل دقیقه 97 الکسیس سانچس از روی نقطه پنالتی از سد برنلی گذشتند و به رتبه دوم صعود کردند.

اما در دقیقه 65 و در اقدامی جنجالی، جان ماس داور این دیدار گرانیت ژاکا را با کارت قرمز مستقیم جریمه کرد که این موضوع با واکنش ونگر همراه بود و اعتراض های او در نهایت منجر به اخراج او در دقیقه 83 شد.

بعد از این تصمیم، ونگر ادامه بازی را از راهرو تماشا کرد اما در اقدامی جنجالی بازوی داور چهارم را گرفت و او را هل داد که از لنز دوربین عکاسان پنهان نماند و ممکن است محرومیتی را برای او در پیش داشته باشد.

صفحه 68 از 72 نخستنخست ... 185865666768697071 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)