سايت خصوصي سرورهاي يوروکم
صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 337380818283
نمایش نتایج: از 821 به 827 از 827

موضوع: Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس (4)Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425
    3,047 مرتبه سپاس در2,546 پست

Ball 1 Anim Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس (4)Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ

همراهان همیشگی

از این پس جدیدترین اخبار باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران در فصل 94-93 در این تاپیک قرار می گیرد.

تاپیک قبل چون از 100 صفحه و 1000 پست گذشت بسته شد

Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس (4)Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ

ویرایش توسط AREZOO200 : 3rd July 2016 در ساعت 10:41

3 سپاس توسط:
    KH@LED,S@eed,sara.saye

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

شعار عجیب هواداران سرخپوش واعتراض به عملکرد باشگاه در نقل‌وانتقالات

شکست سنگین پرسپولیس مقابل چشمان پروین/ عکس نریمان‌جهان در ورزشگاه پایین کشیده شد!

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی مقابل یک تیم از آسیا ویژن شکست سنگینی خورد.

تیم فوتبال پرسپولیس دردیدار تدارکاتی خود مقابل تیم پاراگ شکست عجیبی خورد و با نتیجه 3 بر یک نتیجه را به این تیم که در لیگ آسیا ویژن حضور دارد واگذار کرد.
    پرسپولیس در هر دو نیمه با ترکیب متفاوتی وارد زمین شد و تک گل سرخپوشان را پریاموف در نیمه دم با ضربه سر به ثمر رساند.
    * علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس که تماشاگر این دیدار بود شکست سرخپوشان را از نزدیک تماشا کرد.
    * سامان نریمان‌جهان هافبک جدید تیم پرسپولیس امروز در نیمه دوم برای اولین بار در ترکیب تیمش بازی کرد.
    * هواداران تیم پرسپولیس در شعارهایی عنوان می‌کردند تیم ملی پرسپولیس.
    * عکسی از سامان نریمان‌جهان در ورزشگاه نصب شده بود اما این عکس از روی سکوها برداشته شد.
    *رامین رضائیان به دلیل کمردرد در نیمه اول از بازی بیرون آمد. او زمان ترک ورزشگاه با علی پروین دیدار کرد.
    * رضا کرملاکعب در اواخر بازی با یکی از بازیکنان پاراگ به درگیری لفظی پرداخت.
    * عده‌ای از هواداران پرسپولیس به عملکرد این تیم در نقل و انتقالات معترض بودند و اعتقاد داشتند باشگاه عملکرد خوبی در نقل و انتقالات ندارد.
    * آرام‌طبع که در نیم‌فصل اول در پرسپولیس شماره 23 می‌پوشید امروز با شماره 71 به زمین آمد.

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

درخواست پروین از برانکو: به اختلافت با کی‌روش پایان بده!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان تمرین امروز این تیم با برانکو در خصوص اتفاقات اخیر جلسه برگزار کرد.

علی پروین که امروز به محل تمرین این تیم آمده بود بعد از بازی سرخ‌پوشان با پاراگ با برانکو سرمربی این تیم جلسه‌ای برگزار کرد.
    در این جلسه پروین از برانکو خواست تا به اختلافاتش با کی‌روش پایان دهد و چرا که این اختلافات به ضرر پرسپولیس هم خواهد بود.

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

سروش رفیعی به پرسپولیس بیاید خوب است

پروین: فدراسیون استعفای کی‌روش را قبول نمی‌کند/ پیروانی تلفنم را جواب نداد

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال استعفای کی‌روش را قبول نمی‌کند.

علی پروین در حاشیه بازی دوستانه امروز پرسپولیس که با شکست همراه بود گفت:من دوست دارم بیشتر بازی‌های پرسپولیس را بیایم از نزدیک ببینم اما هوا سرد است و نمی‌آیم. امروز هم در نیمه دوم بازیکنان ذخیره برای پرسپولیس بازی کردند. برانکو می‌خواست بازیکنانی را مورد تست قرار دهد. هر کسی فکری دارد.
    پروین در مورد اینکه امروز قرار بود به فرودگاه برود تا با کی‌روش صحبت کند اما این مربی ظاهرا استعفا کرده است،‌گفت: من قرار نبود به فرودگاه بروم. فکر نمی‌کنم استعفای کی‌روش را فدراسیون قبول کند. اگر می‌گویید کی‌روش استفعا کرده باشد اما فدراسیون این استعفا را قبول نمی‌کند. به نظر شما فدراسیون چنین استعفایی را می‌پذیرد؟
    سرمربی اسبق تیم ملی در مورد اختلاف کی‌روش و برانکو گفت:‌این دو باید کنار هم بنشینند تا اختلاف را حل کنند. این اختلاف به ضرر فوتبال است. پرسپولیس بازی‌های فشرده‌ای در آسیا دارد بنابراین این دو مربی باید کنار هم بنشینند و مشکلات را حل کنند. من به افشین پیروانی هم زنگ زدم تا ببینم قضیه استعفای کی‌روش چیست ولی متاسفانه جواب من را نداد.
    پروین در مورد تقویت پرسپولیس گفت: پرسپولیس 11-12 بازیکن دارد و با آنها نمی‌تواند فصل را تمام کند. باید با 4-5 بازیکن تیم را تقویت کرد.
    وی در مورد حضور سروش رفیعی در پرسپولیس گفت: اگر بیاید خوب است.

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

تمرین پرسپولیس فردا در آزادی برگزار می‌شود

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس فردا در آزادی برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود را فردا در آزادی پیگیری می‌کند.
    این تمرین فردا ساعت 11 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
    تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دیداری تدارکاتی با پاراگ 3 بر یک شکست خورد.

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

رضاییان به بازی با سایپا می‌رسد

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس مشکلی برای همراهی تیمش در بازی با سایپا ندارد.

رامین رضاییان بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه اول بازی تدارکاتی تیمش مقابل پاراگ از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد و در دقیقه 35 از زمین بازی بیرون آمد.
    رضاییان امروز هم از انجام تمرین معاف بود تا هر چه زودتر به آمادگی برسد.
    رضاییان البته با بهبود شرایط از فردا تمریناتش را آغاز خواهد کرد و مشکلی برای همراهی پرسپولیس در بازی با سایپا در هفته شانزدهم لیگ برتر که روز جمعه برگزار خواهد شد نخواهد داشت.

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

خوردبین؛

احتمالا رضاییان را نخواهیم داشت / بازیکن اسپانیایی خیلی خوب نبود / سروش واقعا آقاست

به گفته سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مدافع سرخپوشان احتمالا بازی با سایپا را از دست می دهد.

رامین رضابیان امروز هم نتوانست با سرخپوشان تمرین کند و به جای تمرین به ماساژ درمانی پرداخت و مدتی دور زمین دوید.

محمود خوردبین درباره آخرین وضعیت رضابیان اظهار داشت: «به احتمال زیاد رامین را در بازی با سایپا در اختیار نخواهیم داشت. البته او به روند آماده سازی اش ادامه می دهد.»

وی درباره اولین حضور سروش رفیعی در تمرین پرسپولیس نیز گفت: «این بازیکن هم از نظر فنی یک است و هم از نظر اخلاقی. واقعا آقا است و همه بچه ها او را دوست دارند.»

خوردبین درباره بازیکن اسپانیایی که امروز در تمرین سرخپوشان حاضر شده بود گفت: «خیلی به کارش دقت نکردم چون میهمان داشتیم اما چند صحنه ای که از او دیدم خیلی خوب نبود. با این حال خود آقای برانکو حتما نظرش را به فردی که این بازیکن را معرفی کرده داده است.»

سرپرست ارشد انجمن ورزش
    سيم کارت
    091
    گوشي/تبلت من
    Nokia-N73
    تيم ايراني مورد علاقه
    ShahinBoushehr
    تيم خارجي مورد علاقه
    Juventus
    سپاس
    3,425

۲ شرط برای صدور کارت بازی رفیعی در پرسپولیس

پرسپولیس نیوز : رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرد: برای حضور سروش رفیعی در تیم جدیدش دو شرط وجود دارد. فریبرز محمودزاده در مورد حضور سروش رفیعی در پرسپولیس گفت: در مورد این بازیکن فقط می‌توانم دو جمله بگویم. اول اینکه مستندات به صورت کتبی و رسمی مبنی بر پایان خدمت سربازی سروش رفیعی در تراکتورسازی باید به سازمان لیگ ارایه شود. اعلام پایان خدمت او در رسانه‌ها برای ما ملاک عمل نیست. دوم هم اینکه باشگاه جدید این بازیکن باید مستندات ثبت قراردادش را به ما ارایه کند تا مشخص شود که این قرارداد قابل ثبت هست یا نه.

وی افزود: به جز این دو مورد من هیچ اظهار نظر دیگری در رسانه‌ها نکرده‌ام و هیچ صحبت دیگری هم ندارم.

صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 337380818283

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)